Nasz zespół

Jesteśmy małą agencją marketingową z Opola, która tworzy zgrany team w pracy i poza nią. Znamy się na tym, co robimy. Działamy, tworzymy i nie boimy się wyzwań. Mamy to szczęście, że praca sprawia nam przyjemność, bo marketing to nasza pasja. W zespole uzupełniamy się kompetencjami i charakterem, dzięki temu na każdy projekt patrzymy z różnych perspektyw. Poznaj nas bliżej!

CEO / PROJEKTY

Ola

Jeśli planujesz się z nami skontaktować, na 99% pierwszą osobą, z którą poprowadzisz rozmowę, będzie Ola – współzałożycielka PAPAI. To ona odpowiada za kontakt i koordynację projektów. Jej miły głos rozwiąże każdy problem. Największa gaduła w zespole. Wyjaśni wszystkie możliwości reklamowe od A do Z. Po pracy spotkasz ją pewnie na siłowni. Ma ukryty talent cukierniczy!

CEO / SOCIAL MEDIA

Julia

Współzałożycielka agencji. Social media nie mają przed nią tajemnic. Prowadzi profile dla naszych klientów – tworzy content, planuje, analizuje. Największa perfekcjonistka w zespole, dba o każdy detal. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Fanka motoryzacji, obok żadnego oldtimera nie przejdzie obojętnie. W jej duszy gra dancehall, uwielbia kulturę Jamajki.

WEB DEVELOPMENT

Kevin

Programista. To on odpowiada za kodowanie stron internetowych i wszelkie kwestie techniczne, których zwykły śmiertelnik nie ogarnia. Sympatyczny optymista. Najbardziej spokojny w zespole. Jego ulubione powiedzenie? „U mnie działa”. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – kocha górskie wycieczki i jazdę na rowerze.

GRAFIKA

Marzena

Graficzka. Pakiet Adobe ma w małym palcu. Kolorowy ptak i kreatywna dusza. Jej radosny śmiech usłyszysz z daleka, żartami rzuca jak z rękawa! Największy pracoholik w zespole. Jeśli jakimś cudem nie pracuje, to pewnie jest na basenie. Ewentualnie gotuje (ostatnio eksperymentuje z kuchnią azjatycką!).

Chętnie poznamy Ciebie i Twój biznes!

Co u nas nowego?

Sprawdź nasze social media!

Scroll to Top