Skuteczne reklamy Google Ads

Reklama Google Ads / Wizytówka Google

Płać tylko za efektywne kliknięcia

Z wyszukiwarki Google korzysta blisko 97% użytkowników w Polsce. Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać ją do promocji swojej firmy! Reklama w Google pozwala w łatwy i szybki sposób wyświetlać się Twojej stronie internetowej wysoko, na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. I nie tylko tam!

Reklama Google Ads

Wizytówka Google

Co zyskujesz dzięki Google Ads?

Sprawdź naszego bloga

Kampanie GoogleADS Opole

Dlaczego warto postawić na reklamę w Google? To ogrom możliwości i system, który pozwala wyświetlać reklamy nie tylko w samej wyszukiwarce. Chcesz wyświetlać swoje reklamy na największych portalach w Polsce? Z GoogleADS nie ma żadnego problemu! Przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową, która będzie wyświetlana tam, gdzie chcesz! W ramach GoogleADS istnieje możliwość przygotowania kilku rodzajów reklam: reklamy w wyszukiwarce (tzw. reklamy tekstowe, wyświetlane po wpisaniu wybranego słowa kluczowego), reklamy banerowe, reklamy w Gmail, reklamy na YouTube oraz reklamy produktowe dla sklepów internetowych.

Skuteczne kampania w GoogleADS w Opolu

Inwestując w reklamę w GoogleADS masz możliwość pełnej kontroli nad wydatkami oraz szczegółowe raporty. W przeciwieństwie do reklamy w radio czy billboardów reklamowych, przy GoogleADS dokładnie wiesz kto zobaczył Twoją reklamę, ile osób w nią kliknęło, ile do Ciebie zadzwoniło, a ile wykonało zakup (dotyczy sklepów internetowych). To bardzo szczegółowe dane, których nie uzyskasz w innych formach reklamy. Dzięki nim można jeszcze skuteczniej kierować reklamy i zwiększać zysk. Skuteczność naszych reklam potwierdzają nie tylko zadowoleni Klienci, ale przede wszystkim twarde dane! Możesz zapoznać się z nimi przeglądając Case Studies.

Ile kosztuje reklama w GoogleADS?

Koszt reklamy w GoogleADS w naszej agencji składa się z dwóch, niezależnych elementów: jest to koszt obsługi oraz tzw. budżet reklamowy. Koszt obsługi kampanii to opłata za usługę naszego specjalisty. Jest ona stała, niezależnie od skomplikowania kampanii zawsze płacisz jedną stawkę. Dzięki temu łatwiej możesz zaplanować wydatki w swojej firmie. Drugą częścią kosztów reklamy w GoogleADS jest budżet reklamowy. Jest to budżet przeznaczany na wyświetlanie reklam i opłacenie ich w Google. Wysokość tego budżetu zależna jest od wielu czynników, takich jak konkurencja, branża, lista słów kluczowych, rozbudowanie kampanii. Nasi specjaliści zawsze przed rozpoczęciem współpracy przygotowują szacunkowy budżet do osiągnięcia zakładanych celów. Budżet ten możesz w ciągu kampanii dowolnie modyfikować.

Czy reklama w GoogleADS się opłaca?

Jak już wiesz, reklama w GoogleADS pozwala na pełną kontrolę nad skutecznością i wydatkami. Dzięki temu możesz na bieżąco sprawdzać, jak wygląda opłacalność działań reklamowych. To ogromna zaleta tej formy reklam, niedostępna w tradycyjnych reklamach np. billboardach czy plakatach. Dodatkowo w Agencji Marketingowej Papaja masz pełny dostęp do swojego konta reklamowego 24/7. Nie mamy nic do ukrycia i pozwalamy Klientom na bieżąco podglądać postępy i działanie reklam. GoogleADS pozwala na ustawienie docelowego zwrotu z inwestycji, co ułatwia osiągnięcie rentowności tej formy promocji.

Scroll to Top