Kreatywne prowadzenie mediów społecznościowych

Prowadzenie social media / Reklama Facebook Ads / Konsultacje

Marketing nie musi być nudny

Liczba aktywnych użytkowników mediów społecznościowych rośnie z roku na rok. Wśród nich z pewnością są Twoi obecni i potencjalni klienci – zacznij się z nimi komunikować! Profesjonalnie prowadzone konto w social media pomoże w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy i zwiększy świadomość marki. Nasze oferty zawsze indywidualnie dostosowujemy do Twoich potrzeb. Dzięki temu działania na Facebooku lub Instagramie przynoszą najlepsze rezultaty.

Prowadzenie social media (Instagram, Facebook)

Reklama Facebook Ads

Konsultacje

lub

Co zyskujesz dzięki social media?

Przykładowe realizacje

Prowadzenie social mediów Opole

Facebook, Instagram, Linkedin, a może TikTok? Nie boimy się wyzwań i niezależnie od kanału promocji możesz liczyć na naszą kreatywność! Określimy grupę docelową, przygotujemy materiały graficzne, wdrożymy kampanię i zajmiemy się jej optymalizacją, a po zakończonych działaniach otrzymasz raport z reklamy. W trakcie trwania współpracy możesz stale liczyć na wsparcie dedykowanego specjalisty, który doskonale zna meandry działania Facebooka i innych platform społecznościowych.

Skuteczna reklama w FacebookADS

Skuteczne prowadzenie mediów społecznościowych zależy od grupy docelowej Twojej firmy. Pomożemy ją określić i dostosować odpowiednie działania. Pamiętaj jednak, że sama obecność w social mediach to nie wszystko! Musisz dotrzeć do nowych Klientów i obserwujących, którzy sprawią, że Twoja marka będzie widoczna! W social media liczy się obraz. Zadbamy o odpowiednią oprawę graficzną fanpage’a i chętnie wykonamy sesję fotograficzną. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Obsługa social mediów Opole

Nie samą reklamą media społecznościowe żyją! Daj się poznać aktualnym i przyszłym Klientom. Pokaż, jak działa i zmienia się Twoja firma. Zdjęcia “od kuchni”? To użytkownicy social mediów lubią najbardziej. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie strategię działań, plan postów na cały miesiąc i zapewnią wszystkie niezbędne materiały. Nie masz w firmie fotografa? To nie problem! Przyjedziemy i zrobimy zdjęcia, które później będą wykorzystywane na Twoim koncie na Facebooku czy Instagramie. Przemyślana obecność, starannie dobrana grupa docelowa oraz dopasowane do niej treści to klucz do rozwoju biznesu.

Kompleksowa obsługa social mediów

Social media to bardzo angażujący temat i wymaga pełnej dyspozycyjności – my jesteśmy na to gotowi! Poprzez komentarze czy w odpowiedzi na wiadomości prywatne będziemy udzielać rzetelnych odpowiedzi, zachęcać do rozmów i wymiany zdań. Dodatkowo w czasie nieobecności skonfigurujemy automatyczne wiadomości, które zapewnią użytkownika o dotarciu jego wiadomości i czasie kiedy otrzyma odpowiedź. Reklama w social mediach to bogactwo możliwości, aktualnie realizujemy reklamy: na pozyskanie ruchu, generujące konwersje, generujące leady, kampanie sprzedażowe dla sklepów, zwiększające zasięgi profilu oraz pozyskujące nowych obserwatorów.

Scroll to Top