Marketing nie musi być nudny!

SOCIAL MEDIA

Liczba aktywnych użytkowników mediów społecznościowych rośnie z roku na rok. Wśród nich z pewnością są Twoi obecni i potencjalni klienci – zacznij się z nimi komunikować! Profesjonalnie prowadzony fanpage na Facebooku pomoże w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy i zwiększy świadomość marki.

Zaufaj specjalistom!

Dobrze prowadzone social media przyczyniają się do wzrostu sprzedaży oraz generowania ruchu na stronie internetowej. Docieraj do klientów za pomocą reklamy Facebook Ads. Określimy grupę docelową, przygotujemy materiały graficzne, wdrożymy kampanię i zajmiemy się jej optymalizacją, a po zakończonych działaniach otrzymasz raport z reklamy. W trakcie trwania współpracy możesz stale liczyć na wsparcie dedykowanego specjalisty.
instagram opole

Prowadzenie konta firmowego

Facebook, Instagram, Linkedin, a może TikTok? Nie boimy się wyzwań i niezależnie od kanału promocji możesz liczyć na naszą kreatywność!
prowadzenie social media opolskie
prowadzenie instagrama Opole
reklama na facebooku Opole

Strategia social media

Skuteczne prowadzenie mediów społecznościowych zależy od grupy docelowej Twojej firmy. Pomożemy ją określić i dostosować odpowiednie działania.

reklama facebook Opole

Profesjonalne grafiki

W social media liczy się obraz. Zadbamy o odpowiednią oprawę graficzną fanpage’a i chętnie wykonamy sesję fotograficzną.

media spolecznosciowe opole
prowadzenie social media Opole
facebook Opole

Reklama Facebook Ads

Wykorzystaj jedną z najbardziej skutecznych form reklamy! Opracujemy kampanię na Facebooku lub Instagramie i pomożemy w zwiększeniu sprzedaży.

Nie robimy postów na wagę! W naszej ofercie znajdziesz kilka pakietów,
dostosowanych do Twoich potrzeb. 

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!

    *Pola obowiązkowe

    Czekamy na Twój kontakt!